Bardzo dobrze przyjęto mnie na dzień dobry, bardzo dobra ocena i bardzo dobrze dobrana seria zabiegów przez Panią rehabilitantkę, która mnie kwalifikowała.
Od połowy lutego miałem rehabilitację na kręgosłup w Klinice rehabilitacyjnej Międzylesie. Bardzo dobrze przyjęto mnie na dzień dobry, bardzo dobra ocena i bardzo dobrze dobrana seria zabiegów przez Panią rehabilitantkę, która mnie kwalifikowała. Podczas turnusu rehabilitacyjnego prowadziła mnie Pani Michalina – pełen profesjonalizm , duże zaangażowanie i dobrze dobrane ćwiczenia. Bardzo dziękuję Pani Michalinie za świetną merytorykę i pomoc przy ćwiczeniach i wyrobienie nawyku, by dbać o kręgosłup każdego dnia. Dziękuję całemu zespołowi za wsparcie i rekomenduję Klinikę rehabilitacyjną Międzylesie każdemu kto potrzebuje profesjonalnego wsparcia. Bardzo dziękuję Wszystkim z osobna.
Robert ✈️dziennikarz radiowy
Mimo że Mama wymaga pełnej opieki, bo nie porusza się samodzielnie, słabo widzi i słyszy, to zawsze może liczyć na pomoc opiekunów
Bardzo dziękuję za wzorową rehabilitację i pracę, którą pan Łukasz włożył w poprawienie mojego chodu. Bardzo dziękuję pani Julicie za całotygodniowy czas ćwiczeń.
Do Kliniki rehabilitacyjnej MIĘDZYLESIE zostałem przyjęty po endoprotezie stawu biodrowego prawego na okres od 7 stycznia do 18 lutego 2025. W dniu przyjęcia do Kliniki Pani Doktor przeprowadziła ze mną wywiad i dokładnie zdiagnozowała moje dolegliwości związane ze sztywnością stawu biodrowego oraz trudnością poruszania się. Zostałem przyjęty i objęty planem rehabilitacji. Spotkałem się z bardzo dużą życzliwością i profesjonalizmem. Bardzo dziękuję za opiekę medyczną. Skierowany zostałem na rehabilitację ogólnoustrojową na 3.piętro i zakwaterowany w pokoju dwuosobowym w którym codziennie dbano o czystość. Posiłki smaczne. Leki dozowane przez pielęgniarki nie zawsze były podawane zgodnie z zaleceniami lekarza, kilkakrotnie zostały popełnione błędy. Tylko dzięki mojej czujności, pielęgniarki z 3. piętra szybko zareagowały. Z braku leku próbowano podać mi lek zastępczy bez mojej zgody, mimo że w szufladzie czekały oryginały do przekazania. Nie zgłaszałem pielęgniarce dyżurnej, której nie było na piętrze w tym czasie. Uważam, że nie powinno być to obowiązkowe dla wszystkich pacjentów.
Pan Łukasz (prowadzący) po zapoznaniu się z moimi zdrowotnymi problemami i funkcjonalnością stawu biodrowego zajął się moją rehabilitacją. W mojej ocenie jest to super fizjoterapeuta, profesjonalista, oddany całkowicie swojej pracy zawodowej, z nastawieniem na pomoc. Jest ciepłym i pogodnym człowiekiem z wielkim szacunkiem odnoszącym się do pacjentów. Jestem bardzo zadowolony z całego przebiegu rehabilitacji pod Pana nadzorem. Bardzo dziękuję za wzorową rehabilitację i pracę, którą Pan włożył w poprawienie mojego chodu. Bardzo dziękuję Pani Julicie za całotygodniowy czas ćwiczeń (zastępstwo). Ćwiczenia pod Pani czujnym okiem, to duża przyjemność. Pełne zaangażowanie, profesjonalizm i empatia, to Pani rozpoznawalność. Zastosowane ćwiczenia na problem z wyprostem kolana bardzo mi pomogły. Jestem bardzo wdzięczny i dziękuję za pomoc w dalszym moim funkcjonowaniu. Podziwiałem Pani mrówczą pracę z każdym bez wyjątku pacjentem. Jestem również bardzo wdzięczny i zadowolony z fizjoterapeutów z którymi ćwiczyłem, Panie: Justyna, Irena, Dominika i Monika są bardzo dobrymi fizjoterapeutami, bardzo dziękuję. Mój sześciotygodniowy pobyt na rehabilitacji spełnił moje oczekiwania.
Z czystym sumieniem polecam Klinikę Rehabilitacyjną w Międzylesiu.
Panie opiekunki zasługują na medale. Nigdy nie odmówiły pomocy, zawsze służyły wsparciem.
Przebywałam w Domu opieki Honorata, gdzie było mi bardzo dobrze. Świetny ośrodek rehabilitacyjny i opiekuńczy. Panie rehabilitantki wpierające, pomocne i skuteczne (pani Ela działała cuda). Panie opiekunki (w szczególności pani Daria, pani Agnieszka, pani Marta, i wiele innym których imion nie pamiętam) zasługują na medale. Nigdy nie odmówiły pomocy, zawsze służyły wsparciem.
Mieczysława S.
Dom opieki Honorata jako jedyny przyjął moją Mamę po trudnej operacji ortopedycznej - po 5 tygodniach wspaniałej opieki, troski i świetnej rehabilitacji, Mama odzyskała sprawność i samodzielność
Dom Opieki Honorata jako jedyny przyjął moją Mamę po trudnej operacji ortopedycznej. Pobyt trwał 5 tygodni. Mama została przyjęta jako osoba leżąca, niesamodzielna i wymagająca pełnej opieki. Po 5 tygodniach wspaniałej opieki, troski i świetnej rehabilitacji prowadzonej przez panią Asię, Mama odzyskała sprawność i samodzielność w wielu czynnościach. Dom Opieki Honorata jest doskonały. Idealna czystość, dbający opiekunowie, wsparcie lekarzy i psychologów, rehabilitacja na najwyższym poziomie, mnóstwo ciekawych zajęć dla mieszkańców, a do tego pyszne jedzenie i zawsze uśmiechnięty i pomocny personel. Jestem bardzo wdzięczna wszystkim pracownikom za dbałość o swoich podopiecznych, zrozumienie ich sytuacji oraz pomoc i wsparcie jaką dają ich rodzinom. Bardzo Wam dziękuję.
Zespół rehabilitantek w Rezydencji na Dyrekcyjnej jest wspaniały - bardzo zaangażowane, cierpliwe i niestrudzone.
Zespół rehabilitantek w Rezydencji na Dyrekcyjnej jest wspaniały (wszystkie cztery panie Magda, Ania, Iza i Monika). Bardzo zaangażowane, cierpliwe i niestrudzone.
Swoje powołanie realizują z dużą empatią, a przede wszystkim z radością i szczerym uśmiechem. Są wielkim wsparciem dla seniorów i ich rodzin.
BARDZO, BARDZO DZIĘKUJĘ. ❣️