Dwa miesiące po operacji codzienny ciągły i męczący ból w kolanie ustąpił. Powrócił spokojny sen, przede wszystkim sprawność kolana.
Mam problemy z kolanami jedno kolano po artroskopii, drugie do operacji. Na klinikę trafiłam przypadkiem ponieważ szukając najszybszego terminu tylko tu zostałam prawie natychmiastowo przyjęta z moimi problemami. Panie z recepcji bardzo miłe i pomocne. Wielkie podziękowania dla Pani, która zleciła mi serię zabiegów. Po zgłoszeniu na rehabilitację pooperacyjną oraz zgłoszeniu wszystkich problemów i dolegliwości nie była obojętna również na problemy z drugim kolanem, za co jestem niezmiernie wdzięczna!
Rehabilitację miałam od 05.05.do 16.05. Zabiegi przebiegały, sprawnie bez kolejki. Wielkie podziękowania dla Pani WERONIKI ORAZ PANI MARTY za troskę, zrozumienie i cierpliwość. Panie do rany przyłóż. Przeszłam kilka rehabilitacji, kilka pobytów w szpitalu gdzie panuje nieludzka znieczulica oraz chamstwo. Gdzie ludzie są traktowani jak bydło. Jedyna opieka jak dotąd, po której człowiek nie wrócił do domu z traumą. Wręcz przeciwnie! PERSONEL PEŁNY EMPATII, PERSONEL NA MEDAL!! Szczególne podziękowania dla Pana PRZEMKA, z którym miałam pracę indywidualną. Pan Przemek bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Szczegółowo szuka problemów oraz robi wszystko co w jego mocy, by pomóc i ulżyć w bólu. Dwa miesiące po operacji codzienny ciągły i męczący ból w kolanie ustąpił. Powrócił spokojny sen, przede wszystkim sprawność kolana. Na dzień dzisiejszy czuję się jak, by odjęto mi z 10 kilogramów ciężaru z nogi. Cieszę się, że trafiłam właśnie tutaj. Po tylu przejściach i panującej znieczulicy, która mocno mnie dotknęła. PRZYWRÓCILIŚCIE MI WIARĘ W LUDZI ORAZ NADZIEJE NA LEPSZE JUTRO !!! ZA CO SERDECZNIE JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ!!! Przy każdych kolejnych rehabilitacjach na pewno tu wrócę i z czystym sumieniem wszystkim POLECAM!
Pani rehabilitantka Paulina swym profesjonalizmem i determinacją postawiła mnie na nogi!
Serdecznie polecam ten ośrodek! Jestem bardzo zadowolony z pobytu tam. Zarówno zabiegi jak i personel na najwyższym poziomie. Zwłaszcza rehabilitantka Pani Paulina B. która swym profesjonalizmem i determinacją postawiła mnie na nogi. Miałem możliwość już dwukrotnie skorzystać z rehabilitacji w ramach NFZ i z pewnością wrócę po kolejnej operacji na którą czekam.
Chciałbym podziękować całemu zespołowi Kliniki Międzylesie, który był bardzo pomocny, przyjazny i odnajdywał kontakt z moją siostrą, co nie było łatwym zadaniem
Moja siostra Eulalia przebywała w Państwa klinice po urazie jakiego doznała w wyniku upadku i złamania szyjki kości udowej. Chciałbym wyrazić podziękowania całemu zespołowi Kliniki, który opiekował się nią do 22 maja b.r. przez okres ok. 6 tygodni. Był on bardzo pomocny, przyjazny i odnajdywał kontakt z moją siostrą, co nie było łatwym zadaniem ze względu na jej humory wynikające z postępującej demencji.
W tym zespole, od pań salowych, pielęgniarek i lekarza prowadzącego, chciałbym szczególnie podziękować fizykoterapeutce Pani Justynie. Wykazała się ona nie tylko profesjonalizmem, ale i ludzkim sercem. Moja siostra wymagała szczególnej uwagi, ponieważ nie wystarczały proste instrukcje jakie ćwiczenia należy wykonać, ale również ustawicznego czuwania nad tym, czy je wykonuje. Innymi słowy, jej ćwiczenia wymagały od terapeuty ciągłego bodźcowania pacjentki oraz umiejętności rozładowywania jej zniechęcenia i gniewu. Pani Justyna robiła to przez ciepły uśmiech, przyjazne słowa i zachętę do dalszych wysiłków.
Jeszcze raz chciałbym gorąco podziękować personelowi Kliniki za opiekę nad moją siostrą i jednocześnie pogratulować znakomitego zespołu zatrudnionemu w Klinice.
Chciałbym również pogratulować samej Klinice jakości świadczonych usług.
Mój tata trafił do Rezydencji Antonina w bardzo ciężkim stanie. Wrócił do domu między innymi dzięki fantastycznej opiece!
Mój tata trafił do Rezydencji Antonina w bardzo ciężkim stanie. Wrócił do domu między innymi dzięki fantastycznej opiece. Personel cudowny. Wszyscy!!! Nigdy nie powiem złego słowa na temat naszych ukraińskich przyjaciół, którzy w opiece byli niezastąpieni.
Pani Paulina jest wymagającą fizjoterapeutką, która dostosowując rodzaj i zakres ćwiczeń do możliwości pacjenta potrafi zmobilizować do wzmożonego wysiłku
Moja żona spędziła w Klinice rehabilitacyjnej OSTROWIA 16 tygodni. Od pierwszego dnia pobytu trafiła pod opiekę rehabilitantki Pani Pauliny Bożek. To wyjątkowa osoba, przy której żona czuła się bezpiecznie. Pani Paulina jest bardzo życzliwa, zawsze służy radą i pomocą, jednocześnie jest wymagającą fizjoterapeutką, która dostosowując rodzaj i zakres ćwiczeń do możliwości pacjenta potrafi zmobilizować do wzmożonego wysiłku. Tą drogą składam Pani Paulinie serdeczne podziękowania.
Słowa podziękowania należą się również innym rehabilitantom, z którymi żona miała zajęcia, jak również pozostałym osobom wchodzącym w skład personelu tej placówki.
Po 5 tygodniach w Międzylesiu, mąż jest w dużo lepszej formie fizycznej i psychicznej, cieszymy się, że tu trafił, polecamy rehabilitację kardiologiczną
Mąż, gdy wrócił po operacji – po bajpasach, był sceptycznie nastawiony do szpitalnej rehabilitacji kardiologicznej, pierwszy raz był hospitalizowany i nie był nigdy w sanatorium. Obecnie przebywa już piąty tydzień w Klinice Rehabilitacyjnej Międzylesie emeis na NFZ. Na oddziale kardiologicznym jest pod opieką kardiolożki dr Anny Słowikowskiej. Wspaniała pani doktor z ogromną wiedzą i zaangażowaniem troszczy się o każdego pacjenta, wyjaśnia pacjentom wszystkie wątpliwości i pytania – indywidualnie oraz zbiorowo. Pani doktor ma do każdego pacjenta indywidualne podejście, dlatego zarówno mąż jak i inni pacjenci chwalą i doceniają pracę pani doktor. Dzięki pani Marcie i innym fizjoterapeutom ćwiczenia były skuteczne i przyjemne. Obligatoryjna opieka psychologiczna i dietetyczna, komfortowe warunki bytowe. Wszystko sprawiło, że mąż jest w dużo lepszej formie fizycznej i psychicznej. Niezwykle cieszymy się, że mąż trafił do tego miejsca. Możemy polecić tu rehabilitację kardiologiczną i życzymy wszystkiego dobrego.